preloader

Mimari Hizmetler

Mimari Hizmetler

Mimari hizmetler, yapının kusursuz ve eksiksiz gerçekleşmesine dayanmaktadır. Bina içindeki ve dışındaki tüm mekanlar ve etütler deneyimli mimarlar tarafından yapılmaktadır. Hazırlanan mimari proje, kağıt üzerinde ve teknik sistemler altında 3 boyutlu olarak bilgisayara aktarılır. Bu şekilde bir inşaat mühendisi ile birlikte çalışmak, kullanışlı ve beklentileri karşılayan bir bina oluşturabilir. Tabii ki, bu çizgiler boyunca mimari başarıların farklı bileşenleri vardır.

 

Mimari Danışmanlık

Profesyonel bir işin bir parçası olarak mimari hizmetler inşaat işleri veya çizimleri ne olursa olsun, profesyonel bir firma bünyesinde mimarlık hizmetleri almak çok önemlidir. Mimari hizmetler konusunda kalite ile mimari ve teknik değeri ön plana çıkaran bir çalışma, zamanında tamamlanan ve gereksinimleri karşılayan bir yapı sunumuna olanak sağlar. Bu doğrultuda 3D modelleme, tasarım, proje yönetimi ve daha birçok unsur anahtar teslim olarak müşterilere sunulmaktadır.

Bunu başarmak için araştırmamızı aşamalı olarak iki farklı seçenek doğrultusunda işlememiz gerekiyor: proje öncesi ve proje sonrası hizmetler. Mimarlık için proje öncesi hizmetler mimari hizmetler genellikle çizimden daha fazlasıdır. Bu açıdan proje öncesi ve sonrası çeşitli unsurların işlenmesi, eksiksiz ve hatasız bir yapı hazırlamamızı sağlar. Bu yönde yönlendirilmesi gereken bazı araştırmalar vardır.

– İşlem öncesinde yapılan analiz

– Arazi kullanım hakları çalışmaları

– Olası tüm yapıların mimari projeleri

– Animasyon çalışmaları

– Şehir planlama projelerine ek olarak cephe tasarımı

– İç Dekorasyon ve Peyzaj Projeleri

– Kişisel İç Dekorasyon Projeleri

– Statik, Mekanik ve Elektrik Projeleri ile Zemin Etütleri

– Konut veya Arsa Değerlendirmesi

– Resmi Makam Onaylı Ruhsat araştırması

Tüm bu işler, tüzel kişilik kapsamındadır. , tecrübeye dayalı olarak işlenir ve uygulanır. Bu size uzun yıllar güvenle kullanılabilecek, ihtiyaçlarınızı karşılayan ve tüm hava koşullarına dayanıklı bir yapı kazandırır.

 

Proje Sonrası Hizmetler

Bir proje tamamlandıktan sonra Mimar için devam eden önemli hizmetler vardır. Buradaki odak tavsiyedir. Binanın ele alınması gereken kilit bölümlerinden bazılarına alanla ilgili olarak danışılmalıdır. Hayata geçen yapıların analizinde ve yönetiminde bina yönetimi çok önemlidir. Aynı zamanda proje yönetimi ile sözleşme yapmak gibi daha birçok çalışma bulunmaktadır. Bu mimari hizmetler deneyimli ve bilgili ofisler tarafından gerçekleştirilir, böylece binanız baştan sona kusursuz bir şekilde ele alınır. Tüm dekoratif yapılar için projenin üretime uygunluğu, sözleşmeler, ruhsatlar ve birim fiyatları gibi unsurlar tartışılabilir.

Yukarıda belirtilen hizmetler konusunda, yaptıkları kaliteli işlerle ve güvenilir olması sebebiyle akıllara gelen ilk firma tepedanismanlik.com.tr firmasıdır. Her zaman dürüstlük çalışma ilkesiyle müşterine hizmet veren tepedanismanlik.com.tr şirketi tercih edilecek en doğru seçenektir. Sizlerde bu doğrultuda çalışmak isterseniz tepedanismanlik.com.tr şirketiyle iletişime kolaylıkla geçebilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?