preloader

Kurumsal Kimlik ve Marka Danışmanlığı

Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Firmamız Tepe Danışmanlık on beş yıldır danışmanlık sektöründe etkinlik yürütmektedir. Temel etkinlik alanlarımız hizmet sistemlerini belgelendirme, çok yönlü yatırım teşvikleri, kurumsal eğitim hizmetleri ve marka tescilidir. Firmamız kurumsal bir bütünlük oluşturmak isteyenler için danışmanlık sektörünün öncüsü olarak ön plana çıkmaktadır. Bu doğrultuda temel etkinlik alanlarımızın bileşkesi olarak kurumsal kimlik tasarım hizmetleri de danışmanlık sektöründeki girişimlerimizde önemli yer tutmaktadır.

 

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik süreklilik ve sağlamlık kazanan bir örgütün kendini ifade etme biçimi, firmanın karakteridir. Çağımızda sektörünün öncüsü olmak isteyen firmalar için kurumsal bir kimlik oluşturmak vazgeçilmezdir. Dünyanın geldiği ekonomik koşullarda kurumsal kimlik oluşumu için profesyonel bir hizmet gerekmektedir. Kurumsal kimlik oluşturmanın temelde iki ayağı bulunmaktadır. Bunlardan biri logo, amblem, antetli kağıt gibi somut nesnelerden oluşur. Diğer ayak ise personel eğitimi başta olmak üzere firma çalışma sisteminin gerekli standartlara erişmesi ve bunları belgelendirmesinden oluşur.

 

Kurumsal Kimlik Bileşenleri

Kurumsal kimlik tasarım hizmetleri odağına marka tescili çalışmalarını almaktadır. Bir firmanın karakteristik özelliklerinin yaratılması ve bunların sektörde kabul ettirilmesi ancak hukuki tescil ile mümkündür. Firmamız Tepe Danışmanlık deneyimli ve uzman personeli sayesinde marka oluşturma, geliştirme ve tescil aşamalarında dikkat çeken hizmetler sunmaktadır. Hukuki tescilin yanında kendini sektörel olarak kabul ettirmek isteyen firmaların markalarını ön plana çıkarması da büyük önem taşımaktadır.

Logo, amblem, antetli kağıt ya da zarf gibi nesneler buna olanak tanımaktadır. Aynı biçimde personelin eğitimine zaman ve bütçe ayrılmalıdır. Çünkü çalışanlar bir firmanın müşterileri ile canlı bağlantı noktasıdır. Onların yüzü firmanın kurumsal kimliğinin göstergesidir.

 

Kurumsal Kimlik İçin Tepe Danışmanlık

Kurumsal bir kimlik yaratmak firmaların sektörlerinde etkili ve kalıcı olabilmeleri için gereklidir. Firmamız Tepe Danışmanlık profesyonel kurumsal kimlik tasarım hizmetleri alanındaki uzun yıllara dayanan deneyimiyle firmalarınızın her zaman yanındadır. Firmamız çok yönlü yatırım teşvikleri, eğitim hizmetleri, ISO belgeleri ve marka oluşturma alanlarında verimli hizmetler sunmaktadır. Sektörünün öncüsü şirketlerin referansları firmamızın hizmet kalitesinin ve güvenilirliğinin göstergesidir. Kurumsal kimliğinizi yaratıp sektörünüzde lider olmak istiyorsanız Tepe Danışmanlık en etkili adrestir.

Yaptığımız Çalışmalar

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?